Kalendarz zajęć ( 2.0 | FitFabric Kilińskiego)

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Karolina Mrowińska

CROSS FABRIC

 
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

   
08:30  
50 min

FUNCTIONAL STEP

Marcin Zierałko

SALA FIT

         
09:00
50 min

JUMPit

Marta Borkowska

SALA BODY MENTAL

 
50 min

SHAPE

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

PROJEKT MAMA W CIĄŻY

Aneta Bajera

SALA FIT

50 min

PŁASKI BRZUCH

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

 
09:30  
50 min

STRETCHING

Marcin Zierałko

SALA BODY MENTAL

         
10:00
50 min

PROJEKT MAMA W CIĄŻY

Aneta Bajera

SALA FIT

   
50 min

TBC

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

STRETCHING

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Karolina Mrowińska

CROSS FABRIC

50 min

TRENING OBWODOWY

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

     
50 min

JUMPit

Ewelina Psut

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

 
11:00          
50 min

CIĘŻARY KIDS: NAUKA PODNOSZENIA

Klaudia Ołubek

CROSS FABRIC

50 min

SHAPE

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

PUMP

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

 
50 min

STRETCHING

Ewelina Psut

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

12:00          
50 min

JUMPit

Małgorzata Cieśla

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS INTERVAL

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

 
50 min

JUMPit

Małgorzata Cieśla

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

16:00
50 min

PUMP

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

   
50 min

TBC

Agnieszka Gutović

SALA FIT

     
16:30
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Olga Kawczyńska

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

   
50 min

JUMPit

Olga Kawczyńska

SALA BODY MENTAL

   
17:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Marta Borkowska

SALA FIT

50 min

SHAPE

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Nastazja Sikorska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

     
   
50 min

CIĘŻARY KIDS: NAUKA PODNOSZENIA

Klaudia Ołubek

CROSS FABRIC

 
17:30
50 min

JUMPit TABATA

Małgorzata Cieśla

SALA BODY MENTAL

50 min

SALSATION ®

Angelika Orzechowska

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BALL

Nastazja Sikorska

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

   
50 min

KETTLEBELLS

Eliza Szklarska

CROSS FABRIC

       
18:00
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

KETTLEBELLS

Eliza Szklarska

CROSS FABRIC

50 min

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

SHE LIFTS

Karolina Mrowińska

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

   
 
50 min

SEXI PUPA

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

   
50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

18:30
50 min

CROSS FABRIC

Adam Olczak

CROSS FABRIC

50 min

JUMPit

Małgorzata Cieśla

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Karolina Mrowińska

CROSS FABRIC

50 min

SALSATION ®

Angelika Orzechowska

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

   
50 min

JUMPit

Marta Borkowska

SALA BODY MENTAL

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Nastazja Sikorska

SALA BODY MENTAL

50 min

SHAPE

Nastazja Sikorska

SALA FIT

 
19:00
50 min

INTERVAL

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Eliza Szklarska

SALA FIT

50 min

PUMP

Eliza Szklarska

SALA FIT

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Karolina Mrowińska

CROSS FABRIC

     
 
50 min

SHE LIFTS

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

   
19:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Karolina Mrowińska

CROSS FABRIC

50 min

BOXING YOGA ™

Adrianna Piekuś

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC

Adam Olczak

CROSS FABRIC

50 min

BOXING YOGA ™

Adrianna Piekuś

SALA BODY MENTAL

     
   
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

 
20:00
50 min

STRONG

Katarzyna Królak

SALA FIT

50 min

CROSS INTERVAL

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

50 min

TRENING OBWODOWY

Eliza Szklarska

SALA FIT

50 min

KETTLEBELLS

Eliza Szklarska

CROSS FABRIC

     
20:30  
50 min

JUMPit

Olga Kawczyńska

SALA BODY MENTAL

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Olga Kawczyńska

SALA BODY MENTAL

     
21:00
50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

           
← →