Kalendarz zajęć ( 2.0 | FitFabric Kilińskiego)

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 21 do 27-10-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

 
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

   
08:00    
50 min

SEXI PUPA

Martyna Stasiak

SALA FIT

 
50 min

TBC

Agnieszka Gutović

SALA FIT

   
08:30  
50 min

FIT BALL

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

         
09:00    
50 min

JUMPit

Martyna Stasiak

SALA BODY MENTAL

 
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Karolina Mrowińska

CROSS FABRIC

 
   
50 min

PŁASKI BRZUCH

Martyna Stasiak

SALA FIT

10:00          
50 min

JUMPit

Martyna Stasiak

SALA BODY MENTAL

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Agnieszka Gutović

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

11:00          
50 min

PUMP

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

50 min

CIĘŻARY- TECHNIKA

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

50 min

STRETCHING

Martyna Stasiak

SALA BODY MENTAL

50 min

SHAPE

Agnieszka Gutović

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

12:00          
50 min

JUMPit

Małgorzata Cieśla

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS INTERVAL

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

 
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

16:00
50 min

PUMP

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

 
50 min

PUMP

Eliza Szklarska

SALA FIT

50 min

TBC

Agnieszka Gutović

SALA FIT

     
16:30
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Olga Kawczyńska

SALA BODY MENTAL

   
17:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Marta Borkowska

SALA FIT

50 min

MOCNY BRZUCH

Olga Małecka

CROSS FABRIC

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Nastazja Sikorska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

PŁASKI BRZUCH

Katarzyna Bogdańska

SALA FIT

   
 
50 min

SHAPE

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

50 min

KETTLEBELLS

Eliza Szklarska

CROSS FABRIC

   
17:30
50 min

JUMPit TABATA

Małgorzata Cieśla

SALA BODY MENTAL

 
50 min

MINI BANDS WORKOUT

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BALL

Nastazja Sikorska

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Mateusz Aninowski

SALA BODY MENTAL

   
18:00
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

(HARD) CORE

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

 
50 min

MOCNY BRZUCH

Olga Małecka

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

   
 
50 min

KETTLEBELLS

Eliza Szklarska

CROSS FABRIC

50 min

ZUMBA ®

Angelika Szewczyk

SALA FIT

 
18:30
50 min

STRETCHING

Martyna Stasiak

SALA BODY MENTAL

50 min

SALSATION ®

Angelika Orzechowska

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Nastazja Sikorska

SALA FIT

50 min

SALSATION ®

Angelika Orzechowska

SALA BODY MENTAL

     
19:00
50 min

(HARD) CORE

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Eliza Szklarska

SALA FIT

50 min

BUDOWANIE POŚLADKÓW

Eliza Szklarska

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

     
50 min

BUDOWANIE POŚLADKÓW

Adam Olczak

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

   
50 min

SHAPE

Nastazja Sikorska

SALA FIT

19:30
50 min

JUMPit

Martyna Stasiak

SALA BODY MENTAL

50 min

BOXING YOGA ™

Adrianna Piekuś

SALA BODY MENTAL

50 min

POWER JOGA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

       
20:00
50 min

SMUKŁE RAMIONA

Eliza Szklarska

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS INTERVAL

Łukasz Zalewski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Adam Olczak

CROSS FABRIC

       
50 min

STRONG

Katarzyna Królak

SALA FIT

50 min

FAT KILLER

Katarzyna Bogdańska

SALA FIT

 
20:30  
50 min

JUMPit

Olga Kawczyńska

SALA BODY MENTAL

 
50 min

JUMPit

Olga Kawczyńska

SALA BODY MENTAL

     
21:00
50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

           
← →